Eglutės 5 | VIAPLAY

Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Eglutės 5
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Eglutės 5

Ёлки 5

Komedijos, Tarptautiniai | Rusija | 84 min | 2016

Garsas: Rusų | Subtitrai: Latvių, Lietuvių, Estų

Režisierius ir prodiuseris Timuras Bekmambetovas visiems laukiantiems stebuklo pateikia tobulai šventinę, jau kultine tapusią situacijų komediją „Eglutės 5“.

Keletas gerai pažįstamų filmo herojų tradiciškai ruošis sutikti Naujuosius metus. Bet prieš tai kiekvienam reikia išspręsti savo problemas. Borisas (akt. Ivanas Urgantas) nori susigrąžinti sūnaus ir žmonos meilę, jam padeda jo geriausias draugas Jevgenijus (akt. Sergejus Svetlakovas). Savo žmoną karštai mylintis Andrejus (akt. Goša Kucenko) yra laimingas, bet meilei gali pakenkti pavydas. Pašėlę jaunuoliai slidininkas ir snieglentininkas pagaliau turi po merginą, bet dėmesys dailiajai lyčiai vis dar pralaimi nelygioje kovoje prieš kompiuterinių žaidimų azartą. Kostia (akt. Kirilas Pletniovas) net viduryje jūros, ant naftos platformos, nori žūtbūt sulaikyti savo pirmąją meilę Eugeniją (akt. Katerina Špica) ištekėti už kito. Jis tiki – kaip sutiksi Naujus metus, taip jie ir praeis.

Visi laukia naujametinio stebuklo: kosmonautai sniego, videoblogeriai – kada juos išgelbės iš užstrigusio lifto. Tik kur užsižaidusiems slidininkui ir snieglentininkui surasti eglutę, kad tradicijos būtų išlaikytos ir stebuklas išsipildytų? Net bobutė Mania ryžtasi surasti savo pirmąją meilę internete! Jai mielai padeda vaikų namų auklėtiniai Varia ir Vova, patyrę stebuklą pirmajame filme „Eglutės“. Gali būti, kad juos, jau paaugusius, taip pat palies pirmosios meilės kibirkštys. Viskas sutinkant Naujuosius yra įmanoma!

Stebuklingas, linksmas, žaižaruojantis filmas „Eglutės 5” skleidžia gerąją šventinę nuotaiką visiems! Komedija buvo filmuojama Rusijoje, Vokietijoje, Pietų Korėjoje, Kazachstane, JAV ir Meksikoje. Vaidina visas Rusijos aktorių žvaigždynas: Ivanas Urgantas, Sergejus Svetlakovas, Kirilas Pletniovas, Goša Kucenko, Katerina Špica, Marija Šukšina, Anna Chilkevič, Aleksandras Golovinas, Janas Capnikas, taip pat nusifilmavo dainininkė ir videoblogerė-žvaigždė Saša Spilberg.