Titanų įniršis | VIAPLAY

Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Titanų įniršis
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Titanų įniršis

Wrath of the Titans

Veiksmo ir nuotykių, Mokslinė fantastika | JAV | 95 min | 2012

Garsas: Anglų, Latvių, Lietuvių, Rusų | Subtitrai: Estų

Praėjus dešimčiai metų po „Titanų susidūrimo“, filmo tęsinyje toliau griaudi epinis titanų ir dievų mūšis. Prieš dešimtmetį didvyriškai nugalėjęs milžiną Krakeną, Persėjas prisiglaudžia nuošaliame žvejų kaimelyje auginti savo sūnaus Helijo. Tuo metu žmonija prarado tikėjimą dievais. Todėl Dzeuso, Hado ir Poseidono jėgos pradėjo silpti. Tai būtų tikra nelaimė žmonijai, jei jų įkalintas tėvas Kronas įstengtų išsivaduoti iš savo požeminio kalėjimo Tartaro. Persėjas negali nekreipti dėmesio į šį nuoširdų kvietimą ir leidžiasi į požemių pasaulį gelbėti Dzeuso iš Hado, Arėjo ir Krono Gniaužtų.

Aktoriai

Sam Worthington, Liam Neeson, Ralph Fiennes, Edgar Ramírez, Toby Kebbell, Rosamund Pike, Bill Nighy, Danny Huston

Režisierius

Jonathan Liebesman