Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Be vyrų
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Be vyrų

Без мужчин

Tarptautiniai, Komedijos, Dramos | Rusija | 72 min | 2011

Garsas: Rusų |

Vieną Lotynų Amerikos miestelį ištiko bėda. Visos moterys liko be vyrų, mat šiuos jėga paėmė į civilinį karą. Moterų susirinkime, kurį suorganizuoja Rosalba (akt. Eva Longoria), pripažįstama, kad miesteliui gresia išnykimas. Pagelbėti galėtų vienintelis likęs vyras – kunigas Rafaelis (akt. Oscar Nunez). Bet maldininkui vienam truputį nedrąsu imtis tokios atsakingos misijos. Jo laimei, į šią, beveik utopinę, bendruomenę svajoja patekti ne vienas vyras, tarp jų – ir žingeidus reporteris Gordonas (akt. Christianas Slateris). Perskaitęs Rafaelio dienoraštį jis prašo nuvesti jį į stebuklingą šalį. Erotikos, humoro ir smagių situacijų kupina komedija leis dar kartą pasvarstyti, koks būtų pasaulis, jei jį valdytų tik moterys.

Aktoriai

Christian Slater, Eva Longoria, Oscar Nuñez

Režisierius

Gabriela Tagliavini