Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Mes nusipirkome zoologijos sodą
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Mes nusipirkome zoologijos sodą

We Bought a Zoo

Dramos, Šeimai ir vaikams, Biografija | JAV | 118 min | 2011

Garsas: Anglų, Latvių, Lietuvių, Rusų | Subtitrai: Estų

Temos: Knygų ekranizacijos

Garsūs aktoriai Mattas Damonas ir Scarlett Johansson ėmėsi neįprasto amplua ir sutiko vaidinti filme, skirtame visai šeimai. Tai šilta tikrais faktais paremta istorija apie žmoną praradusį Bendžaminą, kuris, norėdamas pradėti gyvenimą iš naujo, įsigyja namą su zoologijos sodu. Naujas pirkinys labai patinka jo dukrelei Rouzei, tačiau visai nežavi paauglio sūnaus Dilano, kuris visai nenori palikti mieste draugų ir pomėgių. Zoologijos sodui labai reikia renovacijos, tad Bendžaminas kartu su sodo vadove Kele imasi remonto darbų ir, deja, netrukus įklimpsta į finansines bėdas. Darbuotojai turi pasistengti, kad grąžintų žvėrynui senąją šlovę, vėl pritrauktų lankytojus... bei atlaikytų svarbų veterinarų patikrinimą.
Filmą, remdamasis tikrais faktais, sukūrė Oskaru apdovanotas režisierius Cameronas Crowe. Tikrovėje zoologijos sodą įsigyti buvo kur kas sunkiau nei filme – tai užtruko net dvejus metus, be to, tikrasis Bedžaminas Mee jį įsigijo ne Amerikoje, kaip rodoma filme, o Didžiojoje Britanijoje.

Aktoriai

Matt Damon, Scarlett Johansson, Thomas Haden Church, Patrick Fugit

Režisierius

Cameron Crowe