Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Šapito teatras. Pagarba ir bendradarbiavimas
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Šapito teatras. Pagarba ir bendradarbiavimas

Шапито-шоу: Уважение и сотрудничество

Tarptautiniai, Komedijos | Rusija | 110 min | 2011

Garsas: Rusų |

Novelė "Pagarba". Mirtinas numeris! Didysis išminčius, pasiklydęs tamsoje, ir jo mokinys, atkakliai besiveržiantis į šviesą. Jie balansuoja ties bedugnės riba, ir ugnikalnio liepsnos nudegina jų veidus. Karalius Lyras ir Žvaigždžių berniukas - jų likimo traukinys skrieja tamsiu tuneliu. Ar jo gale jų laukia šviesa?
Novelė "Bendradarbiavimas". Pirmą kartą pasaulyje, dar neregėtas šou verslo išradimas: "Atsarginė žvaigždė". Ji gali sutriuškinti bet kurį konkurentą, o jos kūrėjas pakils į Olimpo viršūnę, kad iš ten kristų į vandenų gelmes. Inžinierius Garinas ir Žmogus-dramblys vienas kitą arba išgelbės, arba sunaikins!

Aktoriai

Aleksei Podolsky, Vera Strokova

Režisierius

Sergey Loban