Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Rydikas
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Rydikas

Riddick

Mokslinė fantastika, Veiksmo ir nuotykių | JAV, Jungtinė Karalystė | 114 min | 2013

Garsas: Anglų, Lietuvių | Subtitrai: Latvių, Estų, Rusų

Pavojingas nuteistasis Rydikas yra labiausiai medžiojamas vyras galaktikoje. Nenuspėjamas bėglys buvo paliktas saulės išdegintoje planetoje numirti. Klajodamas po negyvenamas plynes Rydikas supranta, kad vis dėlto čia jis ne vienas. Jį persekioja grobuonys ateiviai, kurie yra pavojingesni už bet kurį žmogų, su kuriuo jam teko susidurti... Vienintelė galimybė išlikti gyvam yra aktyvuoti signalinį švyturį ir atskleisti savo buveinę nusikaltėlių gaudytojams. Į signalą greitai sureaguojama. Nusikaltėlių gaudytojai nė nemano palikti šios planetos be Rydiko galvos, bet šis irgi nepasirengęs pasiduoti.

Filmą prodiusavo ir pagrindinį vaidmenį atlieka „Greitų ir įsiutusių“ žvaigždė Vinas Dieselis.

Aktoriai

Jordi Mollà, Karl Urban, Katee Sackhoff, Matt Nable, Vin Diesel