Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Nepriklausomybės diena: Atgimimas
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Nepriklausomybės diena: Atgimimas

Independence Day: Resurgence

Mokslinė fantastika, Veiksmo ir nuotykių | JAV | 114 min | 2016

Garsas: Anglų, Latvių, Lietuvių, Rusų | Subtitrai: Estų

Temos: „Auksinių aviečių“ laureatai

Praėjus dviem dešimtmečiams po pirmosios Nepriklausomybės dienos invazijos, Žemė ir vėl susiduria su grėsme iš kosmoso.
Antrojoje filmo „Nepriklausomybės diena“ dalyje, po siaubingos ateivių invazijos atstatę sugriautus miestus, žmonės vėl grįžo į įprastą gyvenimo ritmą, tačiau visiškai atsipalaiduoti sau neleido – jie žinojo, jog ateiviai taip lengvai nepasiduos ir vieną dieną sugrįš su trenksmu.
Sukūrę iš pirmo žvilgsnio nepalaužiamą Žemės apsaugos sistemą, jie tikėjosi, jog yra pasiruošę naujam išpuoliui, tačiau išaušus nelemtai dienai paaiškėjo, jog šįkart ateiviai grįžo dar nuožmesni ir stipresni. Planetą padengia keistas paviršius, dangus užsiliepsnoja ir, rodos, dienos šviesos įbaugintas pasaulis jau nebeišvys.
Vienintelė žmonijos viltis – tai grupelė narsuolių, tikinčių, kad jiems pavyks apginti Žemę.
Filmo režisierius – katastrofų kine meistras Rolandas Emmerichas, prieš dvidešimt metų pristatęs ir pirmąją šio filmo dalį. Puikiai pažįstamas kino kūrėjas virtuoziškai perprato, ko reikia žiūrovams ir koks pasaulio sunaikinimo scenarijus labiausiai gniaužia kvapą.

Aktoriai

Liam Hemsworth, Jeff Goldblum, Bill Pullman, Maika Monroe, Sela Ward, William Fichtner, Charlotte Gainsbourg

Režisierius

Roland Emmerich