Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Ikaras
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Ikaras

Icarus

Dramos, Trileriai, Veiksmo ir nuotykių | Kanada | 84 min | 2010

Garsas: Anglų, Lietuvių | Subtitrai: Latvių, Estų, Rusų

Žmonės jį vadina Ikaru ir pažįsta jį kaip vedusį, dukrelę auginantį vyrą, dirbantį investicijų kompanijoje. Bet retas žino kitą Ikaro gyvenimo pusę. Jis taip pat yra negailestingas samdomas žudikas. Daugelį metų jis dirbo Amerikoje, bet kai sugriuvo Sovietų imperija, Ikaras liko pasimetęs, nežinantis, kuo pasitikėti žmogus. Jis nusprendžia baigti dvigubą gyvenimą ir atsisakyti žudymo. Tačiau yra žmonių, kurie niekad nepamirš ką jis padarė ir visais būdais sieks keršto. Net kėsindamiesi į tai kas brangiausia – į jo šeimą. Pagrindinį vaidmenį savo režisuotame filme atlieka tipinis rusų smogikų vaidmenų kūrėjas Dolphas Lundgrenas.

Aktoriai

David Lewis, Dolph Lundgren, Lindsay Maxwell, Samantha Ferris, Stefanie von Pfetten