Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Dvasia šarvuose
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Dvasia šarvuose

Ghost in the Shell

Mokslinė fantastika, Veiksmo ir nuotykių, Trileriai, Kriminalai, Dramos | JAV | 102 min | 2017

Garsas: Anglų, Latvių, Lietuvių, Rusų | Subtitrai: Estų

Temos: Komiksų ekranizacijos

Netolimoje ateityje žmonija galės tiesiogiai panaudoti technologijas. Naujoviška technika suvienija žmogaus smegenis ir mechaninį kūną, taigi Mira Killian (akt. Scarlett Johansson) kūnas tampa pirmuoju tokiu istorijoje. Ji geba pasinaudoti savo ypatingais sugebėjimais, didesnėmis jėgomis ir nematomumu ir tampa viena svarbiausių „Section 9“ – elitinės kovos su terorizmu būrio narių. Po gelbėjimo misijos jai paaiškinama, kad jos, kaip ypatingo žmogiškojo ir kibernetinio hibrido tikslas glūdi paslaptyje. Netrukus ji įsivelia į konspiraciją, kurios metu jos bus klausinėjama apie tikrąją jos tapatybę.

Aktoriai

Scarlett Johansson, Pilou Asbæk, Takeshi Kitano, Juliette Binoche, Michael Pitt, Chin Han

Režisierius

Rupert Sanders