Kasparas | VIAPLAY

Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Kasparas
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Kasparas

Casper

Šeimai ir vaikams, Mokslinė fantastika, Komedijos | JAV | 95 min | 1995

Garsas: Anglų, Lietuvių, Rusų | Subtitrai: Latvių, Lietuvių, Estų, Rusų

Temos: Dvidešimto amžiaus filmai, Komiksų ekranizacijos

Kasparas yra draugiškas, bet vienišas vaiduoklis, kuriam niekaip nepavyksta išgąsdinti žmonių. Vieną dieną ant fantastiško vaiduokliško namo, Vipstefo rūmų, durų slenksčio pasirodo du nauji lankytojai – Ket Harvėj ir jos ekscentriškas tėtis dr. Harvėjus, savamokslis vaiduoklių gaudytojas. Klastinga Vipstefo savininkė Kerigena Kritenden, pasamdė Harvėjų, kad jis išvarytų rūmuose gyvenančias šmėklas ir ji galėtų užvaldyti legendinį rūmų lobį. Dr. Harvėjaus nelaimei, vaiduoklių trio – Fatso, Stinkis ir Strečas – žino savų būdų, kaip galima atsikratyti nepageidaujamų lankytojų, be to, jie išsiskiria neabejotinai keistu humoro jausmu.

Aktoriai

Bill Pullman, Christina Ricci, Cathy Moriarty

Režisierius

Brad Silberling