Siekdami pagerinti jūsų naršymą šioje svetainėje ir pateikti kuo aktualesnę reklamą mes naudojame slapukus. Naršydami šioje svetainėje sutinkate su slapukų naudojimu, privatumo politika ir terminais bei sąlygomis.

Gerai Daugiau informacijos
Beveik Kalėdos
Kyla problemų leidžiant šią vaizdo medžiagą? Pabandykite nustatyti žemesnę vaizdo kokybę iš pasirinkimų meniu, pažymėto „ratuku“. Jeigu vaizdo transliacija visiškai nepasileidžia, apsilankykite DUK arba susisiekite su mumis

Beveik Kalėdos

Almost Christmas

Komedijos | JAV | 106 min | 2016

Garsas: Anglų, Latvių, Lietuvių, Rusų | Subtitrai: Estų

Walteris (akt. Danny Glover) yra į pensiją išėjęs automobilių inžinierius, prieš metus netekęs žmonos (akt. Rachel Kylian). Atėjus šventėms, jis pasikviečia savo keturis suaugusius vaikus ir visą šeimą į savo namus tradiciškai atšvęsti Kalėdų. Vargšelis Walteris žino, kad jei dukros Cheryl (akt. Kimberly Elise), Rachel (akt. Gabrielle Union) ir sūnūs Christian (akt. Romany Malco) ir Evan (akt. Jessie Usher) penkias dienas išgyvens po vienu stogu, tai taps tikru Kalėdų stebuklu. Atvykus vaikams, Walteris suvokia, kad idealias Kalėdas be žmonos pagalbos paprasčiau įsivaizduoti, nei jas surengti.

Aktoriai

Danny Glover, Gabrielle Union, Keri Hilson

Režisierius

David E. Talbert