„Viaplay“ per jūsų „iPad“

Gaukite neribotą prieigą prie populiarių pramoginių televizijos laidų, daugiau nei 1 000 filmų, sporto renginių ir daug daugiau – dabar per „iPad“, „iPhone“ ir „iPod Touch“! Turite būti „Viaplay“ klientas, kad galėtumėte įjungti turinį.

„Viaplay“ puikiai veikia jūsų „iPad“. Taip pat galite srautinės transliacijos būdu perduoti signalą į kitus interneto įrenginius, naudodami „AirPlay“ ar „Chromecast“. Dėl autorinių teisių turinys kompiuteryje ir „iPhone“ / „iPad“ gali skirtis. Tačiau mes dedame daug pastangų, kad galėtumėte mėgautis turiniu taip plačiai, kaip ir per kompiuterį. Atminkite, kad reikalingas spartus interneto ryšys, o jūsų operatoriaus taikomi pralaidumo mokesčiai bus pridėti atsižvelgiant į sutartį su operatoriumi.

„iOS“: reikalinga „iOS 14“ ar naujesnė versija.

ios

Sužinokite daugiau apie lengviausią būdą srautiniu būdu perduoti turinį su „AirPlay“ ir „Chromecast“

  1. Prijunkite savo „iOS“ įrenginį* ir „Apple TV“ / „Chromecast“ prie to paties „Wi-Fi“ tinklo
  2. Suraskite ir palieskite „AirPlay“ / „Chromecast“ piktogramą (jei mėginate naudoti „AirPlay“ vaizdo turiniui leisti iš „Viaplay“, iš pradžių pradėkite atkūrimą)
  3. Pasirinkite savo „Apple TV“ / „Chromecast“ iš rodomo galimų įrenginių sąrašo ir pradėkite atkūrimą
  4. Norėdami gauti daugiau informacijos, spustelėkite čia , jei norite sužinoti apie „Apple TV“, ir čia, jei norite sužinoti apie „Chromecast“, arba įjunkite „Apple TV“ arba „Chromecast“ pagalbos puslapį.

*Naudojimo reikalavimai: „iPhone“ arba „iPad“ su „iOS 14“ ir naujesne versija, ir „Apple TV“ (2-os kartos). Reikalingas 2013 metų arba naujesnis „Chromecast” modelis.

Naudokite „Viaplay“ per savo „iPad“ ir žiūrėkite turinį netgi atsijungę nuo interneto

Naudodami populiarią „Viaplay“ programą, su išmania ir tolygiai veikiančia naršymo funkcija galite paprastai surasti serialus, filmus ir sporto renginius. Jums pateikiama aiški viso turinio apžvalga, taip pat galite tam tikrą turinį išsaugoti ir jį peržiūrėti ten, kur nėra interneto ryšio.

  1. Turinį galite išsaugoti ir žiūrėti neprisijungę prie interneto, kai neturite galimybės prisijungti.
  2. Ženklinimas žvaigždute: paženklinkite mėgstamiausius ir sukurkite grojaraščius, kurios galėsite įjungti per daugelį savo „Viaplay“ įrenginių.
  3. Aiški turinio ir kategorijų apžvalga bei sklandus naršymas