„Viaplay“ su „Chromecast“

Gaukite prieigą prie populiarių televizijos serialų, daugiau nei 1 000 filmų, sporto renginių ir daug daugiau per savo televizorių su „Chromecast“. „Chromecast“ galite naudoti per kompiuterį, išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį ir lengvai sujungti savo „Chromecast“ įrenginį su televizoriaus HDMI įvestimi. Prijunkite mobilųjį įrenginį prie belaidžio tinklo, o tada srautiniu būdu transliuokite mėgstamą turinį tiesiai į televizorių.

Turite būti „Viaplay“ klientas, kad galėtumėte įjungti turinį. Dėl autorinių teisių turinys kompiuteryje ir „iPhone“ / „iPad“ gali skirtis. Tačiau mes dedame daug pastangų, kad galėtumėte mėgautis turiniu taip plačiai, kaip ir per kompiuterį. Atminkite, kad reikalingas spartus interneto ryšys, o jūsų operatoriaus taikomi pralaidumo mokesčiai bus pridėti atsižvelgiant į sutartį su operatoriumi.

Sužinokite daugiau apie lengviausią būdą srautiniu būdu perduoti turinį su „Chromecast“

  1. Prijunkite savo kompiuterį, „iOS“ ar „Android“ įrenginį* ir „Chromecast“ prie to paties „Wi-Fi“ tinklo.
  2. Programoje raskite ir palieskite „Chromecast“ piktogramą.
  3. Pasirinkite savo „Chromecast“ iš rodomo galimų įrenginių sąrašo ir pradėkite atkūrimą.
  4. Daugiau informacijos ir pagalbos galite rasti čia, arba galite tiesiogiai jungti pagalbos puslapį.

*Funkcijos naudojimo reikalavimai: „Android“ išmanusis telefonas ar planšetinis kompiuteris su „Android 4.1“ ar naujesne versija. „iPhone“ arba „iPad“ su „iOS 14“ ar naujesne versija. Reikalingas 2013 metų arba naujesnis „Chromecast” modelis.