„Viaplay“ su „Android“

Yra „Viaplay“ programa išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams, kurią galite atsisiųsti iš „Google Play“. Dėl autorinių teisių, išmaniuosiuose telefonuose ir kompiuteriuose esantis turinys gali skirtis. Atminkite, kad reikalingas spartus interneto ryšys, o jūsų operatoriaus taikomi pralaidumo mokesčiai bus pridėti atsižvelgiant į sutartį su operatoriumi. Taip pat galite išsinuomoti ar įsigyti atskirus filmus per „Viaplay Store“.

Programa suderinama su „Android 5“ ir naujesne versija, naudojama išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose.

android_app_on_play_logo_small

Sužinokite daugiau apie lengviausią būdą srautiniu būdu perduoti turinį su „Chromecast“

  1. Prijunkite „Android“ įrenginį* ir „Chromecast“ prie to paties „Wi-Fi“ tinklo.
  2. Programoje raskite ir palieskite „Chromecast“ piktogramą.
  3. Pasirinkite savo „Chromecast“ iš rodomo galimų įrenginių sąrašo ir pradėkite atkūrimą.
  4. Daugiau informacijos ir pagalbos galite rasti čia, arba galite tiesiogiai jungti pagalbos puslapį.

*Funkcijos naudojimo reikalavimai: „Android“ išmanusis telefonas ar planšetinis kompiuteris su „Android 5“ ar naujesne versija. „Chromecast“ 2013 m. ar naujesnis modelis.

Naudokite „Viaplay“ per savo „Android“ įrenginį ir žiūrėkite turinį netgi atsijungę nuo interneto

Mėgaukitės „Viaplay“ su patobulinta programa „Android“ naudotojams. Be to, per programą į telefoną galima išsaugoti filmus ir televizijos serialus, kad būtų galima žiūrėti atsijungus nuo interneto: puikiai tinka atostogoms arba kai nėra interneto ryšio. Atminkite, kad serialų ir filmų pasiūla programoje gali šiek tiek skirtis nuo pasiūlos viaplay.se svetainėje dėl įvairių autorių teisių apribojimų skirtingoms platformoms.

  1. Turinį galite išsaugoti ir žiūrėti neprisijungę prie interneto, kai neturite galimybės prisijungti.
  2. Ženklinimas žvaigždute: paženklinkite mėgstamiausius ir sukurkite grojaraščius, kurios galėsite įjungti per daugelį savo „Viaplay“ įrenginių („Android“, „iOS“, kompiuterį ir „Viaplay“ priedėlį).
  3. Aiški turinio ir kategorijų apžvalga bei sklandus naršymas.